Newsletter CRSP

Srdečně zveme všechny náhradní babičky zapojené do služby Trojlístek na společné posezení u kávy. Budeme si povídat o tom, jak funguje setkávání s náhradními vnoučátky a spolupráce s celou rodinou, sdílet příjemné zážitky i případné obavy.

Termín: středa 21. 2. 2018 (13:00-16:00)

Místo: Biskupská 7, Klubový sál

Lektorky: Mgr. Blanka Krotká, Ing. arch. Marie Veselá

Přihlašování na telefonu 605 234 509, nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nejpozději do 19. 2. 2018. Kapacita míst je omezena.

                  tumblr mes9y7KMSt1qhtu2lo1 500

sub-proj-vecernicek.png

     Těšíme se na společnou akci pro náhradní babičky a rodiny s dětmi zapojené do služby Trojlístek, která proběhne v sobotu 23. 9. 2017. Více informací o programu a přihlašování najdete zde.
  • Rády se o někoho staráte? Jste doma samy a je vám smutno? Máte rády děti a z nějakého důvodu je nemůžete mít u sebe? Nebo potomci odrostli, vnoučata jsou zatím v nedohlednu a máte stále chuť a dost energie se o někoho starat? Rády byste zažily pocit rodinné pohody? Zkuste roli „náhradní babičky“! Zájemkyně o roli náhradní babičky se mohou hlásit pracovnicím služby prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na telefonu 605 234 509.

  • Na stránkách Českého rozhlasu si můžete poslechnout reportáž o naší službě, odkaz zde.