Newsletter CRSP

Momentálně je rozšiřování služby prostřednictvím licencí pozastaveno.

Pro více informací kontaktujte vedoucí služby.

Centrum pro rodinu a sociální péči jako poskytovatel licence služby Trojlístek, je jediným vlastníkem souboru chráněných práv duševního vlastnictví, které tvoří ochrannou známku TROJLÍSTEK sblížení tří generací®. Tato ochranná známka je registrována na Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze.

Poskytovatel licence je vlastníkem know-how zahrnujícího veškeré vědomosti, znalosti, postupy a zkušenosti, které se vztahují k realizaci a naplňování společenského poslání služby. Součástí know-how je Metodika služby TROJLÍSTEK sblížení tři generací®, Manuál vizuální identity a závazný Standard služby a Etický kodex, které jsou přílohami Metodiky služby TROJLÍSTEK sblížení tři generací®.

Pro realizaci služby Trojlístek je potřeba uzavřít licenční smlouvu s vlastníkem know-how, jímž je Centrum pro rodinu a sociální péči.

Organizace, které mají zájem službu Trojlístek realizovat, mohou o licenci zažádat na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..